Зеленський стає інструментом в руках Кремля – Олег Синютка

Росія бачить слабкість, непрофесійність президента Зеленського і його команди, і використовує їх у своїх інтересах. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Росія осміліла, знахабніла і, користуючись непрофесійністю сьогоднішньої української влади, розгортає боротьбу проти України на всіх фронтах. Це видно і з точки зору військового наступу, тому що, на жаль, ми знову ховаємо наших хлопців. І формула президента Зеленського, що просто потрібно перестати стріляти і тобі принесуть мир на блюдці з голубою стрічечкою, не спрацьовує», – зазначив депутат.

«Росія відвойовує інформаційний простір», – додав він та нагадав про заяви представників влади щодо наміру переглянути мовні квоти, які гарантували використання української мови в ефірах телевізійних каналів та радіо.

«Я думаю, що в Кремлі аплодують від таких подій і ще більше нахабніють, і ще більше йдуть вперед», – зауважив Олег Синютка.

Депутат підкреслив, що про Україну в світі почали говорити без України: «Росія відчула смак і відчула слабинку української влади».

Олег Синютка також зауважив, що «плівки Деркача» вчергове стали приводом до погіршення взаємовідносин між Україною та нашим стратегічним партнером Сполученими Штатами Америки. «Те, що відбувається з цими плівками, насправді, очевидні речі – це ще один план, ще одна спецоперація», – зауважив депутат.

«Сьогодні мова йде про місце України в світі. Ми потрошку, але, на жаль, дуже впевнено перетворюємося із суб’єкта світової політики на об’єкт, на якому великі держави розігрують свої ігри і тренуються», – сказав він.

Депутат зауважив, що необережні розмови українського президента вже призвели до процедури імпічменту президента США Трампа. «І знову ми наступаємо на ті ж самі граблі. Знову ми влазимо у виборчу кампанію, яка відбувається у найсильнішій країні світу», – сказав Олег Синютка.

Представник фракції зазначив, що Україна здолала складний шлях і отримала двопартійну підтримку у Сполучених Штатах, коли кожен, незалежно чи то республіканець, чи то демократ, знав, що потрібно підтримувати незалежність України, і наш курс на Європейський Союз і НАТО.

«Насправді сьогоднішня влада потихеньку стає інструментом Кремля і шкодить інтересам української держави. Справа не у Порошенку, Байдені, і навіть не у Зеленському, справа – в українській державі і її стратегічних інтересах», – підсумував Олег Синютка.