Ми будемо продовжувати це робити – Олег Синютка та Микола Княжицький передали чергову партію захисних костюмів лікарям Львівщини від Порошенка

Чергову партію захисних костюмів та пульсоксиметрів передали у міську лікарню швидкої допомоги та поліклініку князя Лева у Львові від Фонду Порошенка і корпорації Roshen народні депутати фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький та Олег Синютка.

Головний лікар лікарні швидкої допомоги Львова Олег Самчук повідомив, що захисні костюми використовуються та змінюються бригадами лікарні 3-4 рази на день, в залежності від тривалості зміни медичного працівника.

Він подякував Фонду Порошенка за надану допомогу та захисні засоби для медиків.

«Весь індивідуальний захист постійно потребує оновлення. Тому лікарня цього дуже потребує. І ми вдячні всім благодійникам, в тому числі і за теперішню партію захисних костюмів, тому що це є досить суттєво. Індивідуальний захист – це саме основне, що найбільше витрачається при лікуванні коронавірусних пацієнтів», – зауважив Олег Самчук.

Депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка наголосив, що міська лікарня швидкої допомоги найбільша лікарня Львова. На жаль так трапилося, що в цій лікарні сьогодні захворіло найбільше лікарів і тому дуже важливо щоб ті лікарі які зараз перебувають на робочому місці щоб вони відчували себе захищеними. Тому ми привезли декілька сотень захисних костюмів а також пульсоксиметри, які будуть допомагати лікарям.

В свою чергу Микола Княжицький розповів, що захисні костюми були придбані Фондом Порошенка у Південній Кореї: «Вони дуже надійні і дуже легкі».

Він також зауважив, що перші партії костюмів Фонд привозив з Китаю і лікарі також були задоволені їхньою якістю. «Тому що лікарям доводиться цілий день бути в цьому костюмі. І особливо, коли спека, хоч зараз і прохолодно, але за різної температури вони мають себе відчувати і захищеними і в комфорті. Тому ми це робимо і будемо продовжувати це робити», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».