Іванна Климпуш-Цинцадзе: «плівки Деркача» – це загроза національній безпеці, а Зеленський думає тільки про переслідування Порошенка

Влада має усвідомити ризики втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки і зупинитися. Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі «5 каналу», коментуючи так звані «плівки Деркача».

«Є ще шанс керівництву України дати задню і переконати світ у тому, що вони не мають наміру втручатися у внутрішні справи Сполучених Штатів Америки. Але це потребує бачення, професіоналізму, розуміння ризиків. Хоча, на сьогодні, я не бачу усвідомлення ризику щодо яких попереджають колишні посли США в Україні», – сказала вона.

Крім цього народна депутатка підкреслила, що в той час, як весь світ ставить під сумнів достовірність плівок фракція Зеленського продовжує наполягати на створенні ТСК.

«Я бачу заготовки з якими приходять колеги з монобільшості на різні ефіри, де вони активно просувають тему щодо створення ТСК. Не вважають помилкою чи неприпустимістю те, що президент України на такий рівень підняв ці так звані записи, тому що ми чули від речника колишнього віце-президента США Байдена, що це плівки, які є дуже суттєво редагованими. Щось витягли з тих записів», – зазначила вона.

Політик звернула увагу на те, що монобільшість навіть не задається питанням, яким чином колишній КДБіст отримав цю інформацію.

«Мене дивує, що ніхто з монобільшості не ставить питання про те, яким чином народний депутат України, який є випускником школи КДБ у Москві, отримав ці плівки. Ніхто не б’є на сполох, що це може бути серйозною загрозою національної безпеки України», – сказала народна депутатка.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що Зеленський усіляко демонструє, що мета його президенства – це переслідування п’ятого Президента України Порошенка.

«Це далі спрямовано на те, щоб атакувати Петра Порошенка і все підпорядковано цій цілі. Мені здається, що це єдина ціль його президентства», – підкреслила політик.