Зеленський в особистій боротьбі проти Порошенка опустився до війни з українськими музеями – Ростислав Павленко

Президент Зеленський продовжує переслідувати п’ятого Президента України Петра Порошенка, виходячи вже з особистих інтересів та вдаючись до принизливої війни з українськими музеями. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий».

Він зазначив, що події у музеї Івана Гончара, де спецназ Державного бюро розслідувань штурмом брав виставку картин, надану для експонування п’ятим Президентом України Петром Порошенком, продемонстрував, що «друзям і виконавцям волі президента – все, а ворогам – навіть не закон, а сваволя і особисте розуміння гарантом того, що можна наказати ДБР порушувати закон вибивати, двері в музей».

«Ви знаєте, до такого не опускався навіть Янукович», – зазначив Ростислав Павленко.

За його словами, Зеленський у своїй боротьбі з п’ятим Президентом України перейшов до війни з музеями, а також опустився до позбавлення директора музею – шанованої людини, можливості увійти у приміщення, за яке він несе відповідальність.

Ростислав Павленко переконаний, що Зеленський вдається до такого переслідування Петра Порошенка виключно з особистих мотивів: «На жаль, це все показує, що або через дріб’язковість, або бажання задовольнити свої якісь пристрасті, якусь маніакальну захопленість тим, що він має щось довести Порошенку… Або можливо у них уже з Путіним якісь домовленості».

«Ось цей комплекс питань призвів до того, що просто доходить до якихось кафкіанських сюжетів – коли спецназ ламає двері в музеї, коли вриваються на виставку, викрадають якісь документи», – додав Ростислав Павленко.

«Ми насправді бачимо перетворення України у якусь країну третього світу», – зазначив представник «Європейської Солідарності».