Іванна Климпуш-Цинцадзе: Зеленський використовує правоохоронні органи як інструмент тиску на політичних опонентів і на осередки культури

Під час президенства Зеленського правоохоронні органи перетворилися на кийок для всіх неугодних владі.

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час включення на телеканалі «Еспресо».

«Ми бачимо якусь друкарську машинку зі штампування політичних справ проти п’ятого Президента Петра Порошенка. В різних правоохоронних органах ми бачимо переслідування військових, волонтерів через приводи, які не мають достатніх підстав для підтвердження в судах. Ми бачимо застосування правоохоронних структур, як інструментів тиску на різні структури, включно з культурними. Спочатку штурм в музеї Гончара, потім обшуки в Центрі Довженка. Як не мене, ми повертаємося в лихі, ганебні 90-ті. Бачимо використання правоохоронних органів в політичних і бізнесових інтересах правлячої партії», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Керівництво держави ще має шанс зробити крок назад і відмежуватися від свого впливу на правоохоронні органи. Цитата з прес-конференції президента, коли він пообіцяв, що будуть «ще вироки», що це «перші дзвіночки» – це ніщо інше, як тиск і чітке керівництво до дій правоохоронним органам», – додала вона.