Климпуш-Цинцадзе: Неприпустимо представникам вітчизняного політикуму давати поживу ворожій пропаганді про втручання України у вибори в США

У Зеленського мають відмежуватися від будь-якого впливу на внутрішньополітичні процеси у США, як це завжди робила команда Порошенка.

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час включення на телеканалі «Еспресо».

«Мені прикро чути від колег з монобільшості, які не були причетні до формування міжнародної політики України в 2015-16 роках, про якійсь вплив на нас тоді. Я як віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції жодних директив, технічних завдань, натяків не чула, будь-яких рішень з боку керівництва України, які б передбачали підтримку того чи іншого президента США», – сказала вона.

Народна депутатка зазначила, що тези про втручання України у вибори в США завжди нав’язувала Росія.

«Я добре пам’ятаю, що саме російська делегація просувала думку і в США, і в Європі щодо українського впливу на вибори у США 2016 року. Все це було повністю спростовано усіма внутрішніми розслідуваннями і судовими процесами, які були проведені США. Було доведено російське втручання у вибори 2016 року. На жаль, жертвами цієї російської пропаганди стали і деякі депутати монобільшості», – підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

Вона зауважила, що активність навколо так званих «плівок Деркача» – це крок до погіршення взаємин між Україною зі США.