У Києві «Європейська Солідарність» передала Центральній поліклініці Печерського району захисні костюми від Порошенка

Сьогодні Київська міська організація партії передала Центральній поліклініці Печерського району засоби індивідуального захисту від Фонду Порошенка і корпорація Roshen. Допомогу передав член Президії Центральної Ради партії Сергій Таран.

Він також підкреслив, що влада виявилася нездатною захистити медиків від захворювання на коронавірус.

«Влада так і не спромоглася запропонувати заходи, які б створили для лікарів належні умови. Захворюваність серед лікарів в Україні досі б’є сумні антирекорди. Досі серед українських лікарів найбільше захворювання на COVID-19», – зазначив член Президії Центральної Ради.

Сергій Таран також наголосив, що обов’язок відповідальних українців допомогти лікарям у боротьбі з епідемією коронавірусу.

«Костюми від Фонду Петра Порошенка і «Європейської Солідарності» допоможуть лікарям вистояти в пандемії. Лікарі сьогодні наш обов’язок – їм допомогти», – сказав він.

Загалом Фонд Порошенка та корпорація Roshen закупили 130 тисяч захисних костюмів, 10 000 окулярів, 300 000 масок та сучасне обладнання для лікарень. Також відремонтовано 34 апарати ШВЛ та закуплено запчастини для 12 ШВЛ. Крім цього, було закуплено кілька десятків тисяч ІФА-тести для визначення наявності антитіл до COVID-19. Ця робота триває і триватиме доти, доки Україна не переможе у боротьбі з коронавірусом.