«Європейська Солідарність» Київщини вимагає негайно провести позачергове засідання Броварської міськради через стрілянину у місті – Олег Іваненко

Броварська міська рада має негайно зібратися на позачергове пленарне засідання через масову стрілянину, яка відбулася 29 травня – наголошують у Київській територіальній організації партії «Європейська Солідарність» Київської області. Депутат Київської облради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко у своєму відеозверненні на сторінці в Фейсбук закликав міське керівництво Броварів та правоохоронців прозвітувати перед громадою.

«Ми з нашою командою майже весь день провели на місці події. Тут є наслідкові зв’язки. І в першу чергу ці зв’язки пов’язані з керівництвом міста. Протягом всього дня ми не можемо знайти нашого мера, можливо він розуміє, що відбувається і не хоче з’являтися на люди. Ще будучи депутатом міської ради, неодноразово на сесії піднімалося питання про нелегальні перевезення. І прямо під Броварською мерією набирають пасажирів автобуси, які вчиняють ці незаконні перевезення. А мер, проходячи повз це порушення щодня, – не реагує на це», – зазначив депутат.

Олег Іваненко наголосив на екстреній необхідності заслухати звіт міського голови міста Бровари і поліції.

«Вчора ми екстренно зібрали комісію правопорядку і закону і вимагаємо від міського голови негайно зібрати сесію Броварської міської ради. На якій заслухати, і його звіт про проведену роботу, і звіт поліції, яка займається цією справою», – сказав Олег Іваненко. 

«Через шість годин після події до нас звернувся громадянин, який повідомив, що в нього в машині куля, я викликаю слідчого, щоб він провів дії і вийняв кулю з автомобіля, а слідчий каже, що в нього немає часу. На запитання громадянина, що робити йому порадили поставити машину в гараж. Робота органів є вкрай незадовільною і ми вимагаємо негайного зібрання сесії», – наголосив він.

«Через стрілянину Бровари, на превеликий жаль, в черговий раз «прославилася» на всю країну не з найкращого боку. А в цей час міський голова самоусунувся і поки всі спроби його знайти безрезультативні. Тому ми вимагаємо екстренної сесії міськради, на якій необхідно заслухати перед громадою звіт мера і відповідних структур, які розслідують цю справу», – підсумував Олег Іваненко.