Лікарі Сумщини отримали третю партію засобів індивідуального захисту від Порошенка

Медики Сумщини отримали від Фонду Порошенка та коспанії Рошен захисні костюми і пульсоксиметри. Благодійну допомогу передав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Максим Саврасов разом з головою «Європейської Солідарності» на Сумщині Вадимом Акпєровим та керівником Секретаріату Сумської ТОП «Європейська Солідарність» Мариною Нагорною.

50 захисних медичних костюмів та 10 пульсоксиметрів отримали медики Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Змисля зауважив, що це не перша допомога, яку вони вже отримали від Фонду Петра Порошенка. Медичні костюми, які закупив та передав Фонд Петра Порошенка, дійсно сертифіковані та високоякісні, тепер колектив лікарні дійсно захищений та почуває себе більш впевнено.

Далі партійці вирушили до Тростянця, де передали Тростянецькій ЦРЛ 100 захисних медичних костюмів та 4 пульсоксиметри.

Міський голова Тростянця Юрій Бова прибув до Тростянецької ЦРЛ, щоб особисто подякувати за допомогу. Юрій Бова говорить, ця допомога є дійсно безцінною, бо суть не в коштах, а в тому, де купити ці костюми, щоб вони були надійними та дійсно захищали медиків.

«Нині держава не в змозі забезпечити в достатній кількості засобами захисту лікарів та медичний персонал, які безпосередньо працюють в епіцентрі інфекції. Тому велику частину по захисту медпрацівників взяв на себе Фонд Петра Порошенка та партія «Європейська Солідарність». Закупити захисні костюми було дуже важко, тому що на ринку є великий попит», – наголосив Максим Саврасов.

Протягом останнього місяця від Фонду Порошенка в Сумську область надійшло 750 медичних захисних костюмів та 20 пульсоксиметрів. Захисні костюми було розподілено по лікарнях найбільших міст Сумської області – в Сумах, Конотопі, Шостці, Кролевці, Охтирці та Ромнах.