Іванна Климпуш-Цинцадзе: Росія плескає в долоні, коли чує від команди Зеленського про неможливість досягнення Україною стандартів НАТО

П’ятий Президент Порошенко і його команда будували армію за стандартами НАТО і наближали країну до членства в Альянсі, а влада Зеленського розповідає про неможливість досягнення стандартів НАТО.

Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе з трибуни парламенту.

«Завдяки системній спільній роботі п’ятого Президента України, уряду, і парламенту восьмого скликання, і парламентській делегації нашій в Північноатлантичній Асамблеї НАТО, як нам дісталася можливість проведення в Україні засідання Парламентської Асамблеї НАТО. Тільки спільною роботою ми можемо досягати реальних цілей», – сказала вона.

«Але сьогодні мене турбує те, що президент підписує річну національну програму співробітництва під егідою комісії Україна-НАТО в кінці травня місяця. А це РНП на 2020 рік. Мене турбує те, що керівництво нашої Верховної Ради говорить про гнучкість стратегічного курсу щодо членства в НАТО і ЄС, що міністри цього уряду говорять про те, що ми неспроможні досягти стандартів НАТО, що відбувається в ЗСУ щодо досягнення цих стандартів», – додала народна депутатка.

Вона підкреслила – очевидно, що такі кроки грають на користь агресору.

«Я переконана, що Росія плескає в долоні, коли чує про затримки, неспроможність, гнучкість і неможливість досягнення стандартів», – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

«Я вірю, що саме парламент має стати тим осередком, хто забезпечить виконання Конституції України на членство в ЄС і НАТО, і хто доб’ється тієї євроатлантичної мрії, за яку багато хто вже поклав життя в нашій країні. Ми будемо членами НАТО і це буде відповіддю на нашу реальну безпеку», – додала вона.