Наші міжнародні партнери бачать небажання Зеленського протистояти російській агресії – Володимир Ар’єв

Президент Зеленський демонструє нашим міжнародним партнерам своє небажання протистояти агресії Росії, захищати суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в інтерв’ю журналістам. Він підтримав візит української делегації до Німеччини, однак зауважив, що Україна сама має демонструвати активну позицію.

«Потрібно було їхати. Тому що Німеччина не може бути більш патріотичною і проукраїнською, ніж сама Україна», – зазначив депутат.

Водночас він підкреслив: «Що ми бачимо на сьогоднішній день? Три дні тому зник за невідомих обставин український військовослужбовець на адміністративній межі з Кримом – фактично на лінії зіткнення з російськими окупантами. Що про це сказав глава держави як головнокомандувач? Нічого».

«Він жодним чином не ініціював розслідування, не вимагав від Російської Федерації пояснень щодо того, що людина, яка знаходиться у його як Головнокомандувача підпорядкуванні, зникла на адмінкордоні з Кримом за невідомих обставин», – також сказав Володимир Ар’єв.

«Міжнародне співтовариство, наші партнери з якими ми створювали антипутінську коаліцію, бачать ці речі. Вони бачать такі сигнали. Вони бачать небажання президента Зеленського взагалі організовувати оборону України, захищати військових. І захищати не на словах, а на ділі територіальну цілісність України», – заявив представник фракції.

Депутат зауважив, що міністерству закордонних справ зараз достатньо складно працювати в таких умовах: «Фактично йдеться про балансування».

«Треба йти і доводити, що Україна сьогодні все ж таки хоче оборонятися проти РФ, готова чинити спротив, і показувати, і далі заявляти про злочини, активно відстоювати свою позицію в міжнародних судах», – переконаний він.

«Якби президент і його Офіс стояли на твердих проукраїнських позиціях і демонстрували це постійно, тоді вочевидь просувати проукраїнський порядок денний у протидії російській гібридній агресії було б набагато легше і ефективніше», – підсумував депутат.