Іванна Климпуш-Цинцадзе: за непрофесійні уряди відповідальність несе особисто президент Зеленський

Представлена сьогодні урядова програма, яка схожа на «дитячий реферат», ще раз показала непрофесійність і безвідповідальність уряду президента Зеленського. І саме президент має відповідати за це перед суспільством.

Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час включення на телеканалі «Прямий».

«Вони самі сьогодні розписалися у власній неспроможності, визнали, що подали дитячий реферат, «фількіну грамоту» замість урядової програми. І просили, аби депутати направили її на доопрацювання. І це свідчить про те, що це – непрофесійний уряд, уряд, який немає бачення, стратегії, розуміння, як рухатися країні. І в такий серйозний час викликів, як пандемія, немає ні короткострокового, ні довгострокового бачення», – підкреслила політик.

На переконання народної депутатки, провальна політика стосовно захисту медиків, економіки і надходжень до бюджету свідчить про те, що цей уряд має піти у відставку.

Вона додала, що урядовці взагалі не вносять будь-яких системних рішень і пропозицій на розгляд Верховної Ради, і це ще один аргумент щодо їхньої безвідповідальності і непрофесійності.

«Зараз вибудована така собі виконавчо-законодавчо-судова гілка влади. Це такий ноу-хау від українського новітнього так званого «політикуму». Власне, і монобільшість, і уряд керуються з офісу на Банковій. І сам президент Зеленський несе відповідальність за дії урядовців», – зауважила політик.