Медикам Житомирщини передали засоби захисту і пульсоксиметри від Порошенка

«Європейська Солідарність» Житомирщини передала партію захисних костюмів та пульсоксиметрів у п’ять медичних закладів Житомирщини від Фонду Порошенка і корпорації Roshen.

«Для нашої лікарні ця допомога дуже актуальна. Засоби індивідуального захисту якісні та сертифіковані, тому вони будуть надійно захищати наших працівників. Допомога від Фонду не перша для нашої лікарні – неодноразово передавалися захисні маски, костюми та були відремонтовані кілька апаратів ШВЛ», – зазначив головний лікар Житомирської обласної дитячої лікарні Юрій Довгополий.

«Ваша допомога для нас дуже важлива, адже МОЗ України попереджає про можливу другу хвилю спалаху коронавірусної інфекції в осені, тому ми вдячні Фонду Петра Порошенка за важливий вклад для захисту медиків», – підкреслила головний лікар Хорошівської центральної районної лікарні Неля Багінська.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко, яка була присутня при передачі костюмів у лікарні с. Станишівка, зазначила, що партія допомагає лікарям не лише засобами індивідуального захисту, а й вимагає на законодавчому рівні вирішити питання щодо страхування лікарів.

«Не працює закон про страхування лікарів, щоб отримати грошову компенсацію в разі захворювання медичним персоналом на СOVID-19, треба зібрати купу документів та ще й отримати інвалідність. Це нереалістичний шлях, тому наша політична команда буде боротися за внесення змін в цей закон. У той час, коли Президент Зеленський хизувався, тим що зібрав гроші з олігархів та закупив на всю країну 170 тис. костюмів незрозумілої якості, Фонд Порошенка придбав та передав в лікарні 130 тис. якісних костюмів», – наголосила Ірина Геращенко.

Голова Житомирської територіальної організації партії Олександр Рабінович зауважив: «Ми вже передали 450 захисних костюмів та 25 пульсоксиметрів лікарням Житомирщини від Фонду Порошенка та корпорації ROSHEN. Наша благодійна праця буде тривати доти, доки Україна не переможе пандемію».