Медикам Житомирщини передали засоби захисту і пульсоксиметри від Порошенка

«Європейська Солідарність» Житомирщини передала партію захисних костюмів та пульсоксиметрів у п’ять медичних закладів Житомирщини від Фонду Порошенка і корпорації Roshen.

«Для нашої лікарні ця допомога дуже актуальна. Засоби індивідуального захисту якісні та сертифіковані, тому вони будуть надійно захищати наших працівників. Допомога від Фонду не перша для нашої лікарні – неодноразово передавалися захисні маски, костюми та були відремонтовані кілька апаратів ШВЛ», – зазначив головний лікар Житомирської обласної дитячої лікарні Юрій Довгополий.

«Ваша допомога для нас дуже важлива, адже МОЗ України попереджає про можливу другу хвилю спалаху коронавірусної інфекції в осені, тому ми вдячні Фонду Петра Порошенка за важливий вклад для захисту медиків», – підкреслила головний лікар Хорошівської центральної районної лікарні Неля Багінська.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко, яка була присутня при передачі костюмів у лікарні с. Станишівка, зазначила, що партія допомагає лікарям не лише засобами індивідуального захисту, а й вимагає на законодавчому рівні вирішити питання щодо страхування лікарів.

«Не працює закон про страхування лікарів, щоб отримати грошову компенсацію в разі захворювання медичним персоналом на СOVID-19, треба зібрати купу документів та ще й отримати інвалідність. Це нереалістичний шлях, тому наша політична команда буде боротися за внесення змін в цей закон. У той час, коли Президент Зеленський хизувався, тим що зібрав гроші з олігархів та закупив на всю країну 170 тис. костюмів незрозумілої якості, Фонд Порошенка придбав та передав в лікарні 130 тис. якісних костюмів», – наголосила Ірина Геращенко.

Голова Житомирської територіальної організації партії Олександр Рабінович зауважив: «Ми вже передали 450 захисних костюмів та 25 пульсоксиметрів лікарням Житомирщини від Фонду Порошенка та корпорації ROSHEN. Наша благодійна праця буде тривати доти, доки Україна не переможе пандемію».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*