Михайло Забродський: Програма чинного уряду – це набір декларативних положень

Програма чинного уряду – це набір декларативних положень.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський в коментарі «Прямому».

«З Планом дій взагалі все не так. Знову ми отримали документ і перший варіант, і тим більше другий, незважаючи на те, що обсяг суттєво збільшився – це набір декларативних речей…  Щодо питань безпеки і оборони, можна взагалі починати плакати з першого рядка. Наприклад, розділ повернення окупованих територій починається з того, що повернення територій планується шляхом запровадження нових підходів в бойовій підготовці. Або пропонується урядом такий інструмент повернення територій як нарощування спроможностей по отриманню зовнішньої допомоги. Важко сказати, що мається на увазі. Важко уявити, який це має зв’язок з поверненням територій», – сказав Забродський.

Він наголосив, що повністю порушена процедура внесення документу на розгляд Верховної Ради.

«Перш ніж працювати з так званим оновленим варіантом на 90 аркушів, потрібно повернутися до варіанту на 9 аркушів, який вже був презентований і розкритикований комітетами і який має бути розглянутий, повернутий і тільки після цього можна повертатися до Програми дій уряду в тому вигляді, в якому вона пропонується зараз», – зауважив Забродський.

« Ця програма за змістом дуже нагадує програму дій попередньої «надзвичайно ефективної» команди, яка півроку тому запевняла нас, що це просто шлях в наше майбутнє і гарантія того, що все у нас буде добре», – додав депутат.