Микола Княжицький: львівські депутати давно стурбовані зловживаннями навколо утилізації сміття

Львівські депутати давно стурбовані мафіозними зловживаннями, які пов’язані з утилізацією побутових відходів у Львові, з системною бездіяльністю у вирішенні екологічних проблем міста. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

«Уже давно ми вирішили створити слідчу комісію з цього питання. І сформували таку комісію. Фракція «Європейська Солідарність» ще на початку травня делегувала мене у комісію. І комісія давно була б проголосована, якби ми не чекали входження представника партії «Самопоміч», який обіцяє увійти в неї, але все ще не подав документів», – пише Микола Княжицький.

«Із здивуванням прочитав звернення міського голови Львова Андрія Садового до голови Верховної Ради з проханням створити таку комісію. Андрію Івановичу, напишіть листа депутату «Самопомочі» з проханням надати документи і давно створена нами комісія почне працювати», – пише Княжицький. Він також опублікував відповідний лист фракції «Європейська Солідарність».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*