«Європейська Солідарність» передала захисні костюми від Порошенка медикам Білої Церкви

У Білій Церкві представники «Європейської Солідарності» передали 150 сертифікованих захисних костюмів від Фонду Порошенка і корпорації Roshen міській лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1. Засоби індивідуального захисту доставили керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі разом із очільником Волонтерського штабу Білої Церкви Геннадієм Джегуром і народним депутатом VIII скликання Хвичою Мепарішвілі.

«Захисні костюми найперше ми розподілимо у відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також у приймальне відділення. Адже працівники цих відділів знаходяться на вістрі проблеми», – зазначила головний лікар міської лікарні № 2 Ніна Головенко.

«На передовій боротьби з коронавірусом – медичний персонал. Найголовніше, щоб наші лікарі були захищеними та не хворіли. Тому волонтери «Європейської Солідарності» за підтримки Фонду Петра Порошенка вкотре допомагають медичним закладам Київщини», – зазначив керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.

Також волонтери «Європейської Солідарності» продовжують безкоштовно роздавати мешканцям Білої Церкви засоби індивідуального захисту. Активісти зібрали 1000 наборів з рукавичками, захисними масками та антисептиками.

«В умовах послаблення карантину можливість зараження Covid-19 зростає. Наше головне завдання – захистити громадян. Наші волонтери продовжують в умовах карантину допомагати білоцерківцям з найбільш необхідними речами для повсякденного користування», – зазначив керівник Волонтерського штабу Білої Церкви Геннадій Джегур.

«На жаль, під час кризи не всі громадяни мають можливість придбати захисні маски, рукавички, а також антисептики, тому важливо підтримати білоцерківців. «Європейська Солідарність» закликає також місцеву владу звернути увагу на забезпечення громадян засобами індивідуального захисту», – наголосив народний депутат VIII скликання Хвича Мепарішвілі.

З початку карантину Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» допомагає мешканцям Білої Церкви не лише засобами захисту, але й продуктовими наборами. Робота штабу триватиме до закінчення всіх карантинних обмежень.