«Європейська Солідарність» передала медикам Полтавщини захисні костюми і пульсоксиметри від Порошенка

Лікарі Полтавщини отримали від Фонду Порошенка і корпорації Roshen захисні костюми і пульсоксиметри. Благодійну допомогу передала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна разом з в.о. голови Полтавської організації партії Дмитром Лозовиком.

100 захисних медичних костюмів та 10 пульсоксиметрів отримали медики Полтавського військового шпиталю.

«Сьогодні нам надана благодійна допомога від Фонду Петра Порошенка: захисні костюми та пульсоксиметри. Засоби захисту в першу чергу підуть на хірургічне та реанімаційне відділення. Ми дуже вдячні Фонду Петра Порошенка», – зазначив начальник шпиталю, полковник медичної служби Олександр Корнета.

«Вчергове я приїхала для того, щоб по листах, конкретно тих, хто звертається до фонду Порошенка, надати можливість забезпечити їх захисними костюмами і пульсоксиметрами саме в тій частині, які звертаються до нас саме медичні заклади щодо захисту медпрацівників», – зазначила Ніна Южаніна.

У рамках візиту на Полтавщину Ніна Южаніна також відвідала протезно-ортопедичне підприємство, де передала від Фонду Порошенка 50 захисних костюмів.

«Спілкуючись із лікарями, я розумію, що для них справді важливо отримати надійні засоби захисту, які дають їм можливість безпечно працювати і допомагати людям. Захисні костюми дуже високої якості. Це оцінили лікарі. Адже їм вони необхідні, щоб убезпечити своє життя і здоров’я», – наголосила Ніна Южаніна.