Ірина Геращенко і Марія Іонова передали захисні костюми від Порошенка лікарям «Охматдиту»

Народні депутатки фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко і Марія Іонова передали захисні костюми лікарям «Охматдиту» від Фонду Порошенка і корпорації Roshen.

Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Передали сьогодні дитячій лікарні «Охматдит» захисні костюми для лікарів від Фонду Порошенка. Багато років ми в підтримуємо цей заклад, Марія Іонова входить до Опікунської ради, я перераховую частину зарплати. Відвідали новозбудований комплекс, фінансування якого було одним з головних пріоритетів нашої політичної команди», – підкреслила співголова фракції.

Народна депутатка зазначила, що команда Порошенка системно працювала задля створення сучасної лікарні на базі «Охматдиту».

«В попередні роки, якою б важкою не була економічна ситуація і скромним державний бюджет, на добудову цього стратегічного, вважаю, об’єкту, виділялися потрібні суми. Частина лікувального корпусу вже працює, найближчим часом запуститься найбільш складний і очікуваний – сучасна лабораторія онкогематології. В попередніх парламентах тема підтримки «Охматдит» була об’єднуючою для всіх фракцій. Прагнемо, щоб так залишалося і зараз», – наголосила вона.