Олег Синютка: Зеленський спише на уряд всі свої прорахунки, щоб не втратити рейтинг

Президент Зеленський спише на чинний уряд всі свої прорахунки, щоб вийти сухим з води і не втратити рейтинг.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка сказав в ефірі «Еспресо».

«Цьому уряду уготована слава не зовсім добра, тому що на нього зіпхнуть абсолютно всі прорахунки – і в боротьбі з коронавірусом, і в економіці, і щодо виходу з кризи.

На сьогодні завдання президента Зеленського зрозуміле – мати такого «цапа-відбувайла», на якого перекласти всі негативні речі і знову спробувати вийти сухим з води. Він це зробив з урядом Гончарука, він це зробить зараз з урядом Шмигаля. В цьому немає жодних сумнівів, тому що найбільше, що цікавить президента – це його рейтинги, і він буде робити все заради того, щоб рейтинги не падали», – сказав Синютка.

Депутат переконаний, що якщо падіння економіки України буде продовжуватися, то вже ніщо Зеленського не врятує.

«Його не врятують ніякі його відосики. Це, на жаль, той шлях, по якому сьогодні Зеленський веде країну», – додав Синютка.

Він також наголосив, що у боротьбі з коронавірусом чинна влада не зробила дві ключові речі – не захистила медиків і не провела масове тестування.

«Всі наші західні партнери розуміють, що цифри, які демонструє уряд, не відповідають реальному стану речей. Якщо подивитися, то тільки на Львівщині сьогодні проводять аналізи тих заборів, які робилися 10 днів тому, тобто 10 днів зберігаються аналізи і тільки потім людям повідомляють результати. Я думаю, що подібна ситуація і в інших областях», – зауважив Синютка.

«Ми стараємося, захисні костюми привозимо, і Фонд Петра Порошенка закупив тести відомої швейцарської компанії, які вже привезені і працюють. Але не можуть благодійники взяти на себе функцію влади. Тому боротьба з коронавірусом очевидно є проваленою, а заяви головного санітарного лікаря, що вони просто лякали людей, це вишенька на торті чи цвях в домовину цієї незграбної політики сьогоднішньої влади, яка не веде до захисту українців, а яка навпаки веде до того, щоб в головах багатьох українців знову з’явилося бажання емігрувати і шукати роботу за кордоном», – зазначив парламентар.