Артур Герасимов під стінами ДБР: ловіть «мишей», які «з’їли» 2700 вагонів зерна, а не Порошенка

Влада Зеленського продемонструвала повний непрофесіоналізм в економіці і призвела до її падіння ще до епідемії коронавірусу.

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції біля Державного бюро розслідувань.

«Ситуація, яка сьогодні відбувається в країні є дуже загрозливою. Бо влада не тільки є непрофесійною, вона ще нікого не чує. Попереджали, що якщо ви будете продовжувати непрофесійні дії в економіці, вона полетить вниз. Якщо ви будете приймати закони проти бізнеса, то бізнес, ФОПи, українські підприємства почнуть звільняти людей і полетять вниз – не чули. І робили все для того, щоб бізнес затиснути і завалити економіку ще до коронавірусу. Економіка такі почала валитися тоді коли про коронавірус ще ніхто не чув», – сказав він.

Народний депутат наголосив, що лікарі лишилися незахищеними перед епідемією, але дійшло до абсурдних заборон лікарням приймати благодійну допомогу.

«По боротьбі з коронавірусом, у нас один з найвищіх у світі показників лікарів, які захворіли на цю хворобу. Тому що їх банально не захистили. Навіть більше, сьогодні забороняють лікарям приймати захисні костюми від благодійних організацій. Я вважаю, що це злочин проти людей, проти лікарів і це також державна зрада. Бо сьогодні лікарі на другій передовій. Перша передова – боротьба з країною-агресором, друга – боротьба з коронавірусом», – підкреслив політик.

Герасимов звернув увагу на те, що ДБР ігнорує інформацію про потенційні корупційні злочини чинної влади, при тому, що має розслідувати саме такі справи.

«Неприємно, що організація, яку не повертається язик назвати державною, займається переслідуванням опозиції, але їй начхати на 2700 вагонів зерна, які зникли в Тернопільській області, мабуть миші з’їли. Тому «Європейська Солідарність» чітко і послідовно буде боротися за Україну і робити все для того, щоб в Україні була незалежність і ми зберегли наш суверенітет», – наголосив народний депутат.