Ірина Геращенко про переслідування Порошенка: коли немає інших результатів за рік роботи, Зеленському залишаються тільки репресії

У Зеленського намагаються продемонструвати видимість роботи. А оскільки жодних результатів немає, тому роблять найлегше – переслідують опозицію. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в інтерв’ю журналістам під час акції біля будівлі Державного бюро розслідувань.

«Насправді, коли немає інших вагомих результатів річниці президента Зеленського, коли немає боротьби з бідністю, закінчення війни, коли немає інших веселих і радісних обіцянок, які так легко давалися зі сцени стадіону, залишаються тільки репресії. І це найлегший спосіб демонструвати бурхливу діяльність для інфантильної влади», – підкреслила депутатка.

Вона додала: «Звичайно, розвиток подій дуже передбачуваний для всіх, хто розуміє в яку економічну, соціальну прірву несеться країна. Єдине, що я хочу сказати – українці все одно дуже швидко розберуться, що відбувається. І холодильник проголосує проти телевізора».

Ірина Геращенко наголосила, що це ватро усвідомити нинішній владі.

«Справи, за якими намагаються репресувати п’ятого Президента України, вони не просто абсурдні, вони є дуже небезпечними для країни», – заявила співголова фракції.

Ірина Геращенко нагадала, що в ДБР є справа щодо «плівок Деркача», яка може серйозно зашкодити стратегічному партнерству України та Сполучених Штатів Америки.

Вона також зауважила, що США можуть розцінити цю справу як втручання у внутрішні справи держави напередодні президентських виборів.

«Це дуже небезпечні ігрища», – підкреслила Ірина Геращенко.

«Так само як ігри з міжнародними судами. Зокрема тривають суди по справі захоплення Путіним і його клікою українських моряків і наших кораблів. А ДБР просто повторює наративи Кремля, коли заводить справу щодо того, що начебто українські моряки не могли рухатися нашими територіальними водами», – підкреслила депутатка.

«А щодо картин – це взагалі якийсь абсурд, який стосується подій 15-річної давнини. І говорить про те, що людину карають за те, що вона завезла в Україну картини. Не вивезла їх, не вкрала. Все це викликає серйозне занепокоєння щодо фаховості цих розслідувань і звичайно їх політичної складової», – додала співголова фракції.

Вона також зауважила, що навіть у пропрезидентській партії «Слуга народу» заявляють про залежність правоохоронних органів.

«Очевидно, що є бажання продовжувати репресії проти своїх політичних опонентів», – сказала депутатка.