Олексій Гончаренко: У Зеленського за рік одні провали, тому він влаштовує політичні репресії

У Зеленського за рік одні провали, тому він влаштовує політичні репресії. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко на акції біля Державного бюро розслідувань.

«Ми зробили виставу, дуже гарний вернісаж, де ви можете побачити абсурд, який відбувається сьогодні в країні, коли ДБР замість того, щоб боротися з ґвалтівниками, які знущаються над людьми в поліцейських відділках, замість того, щоб боротися з корупціонерами в погонах, які працюють сьогодні в правоохоронних органах… Замість цього вони займаються тим, що бігають за картинами, штурмують музеї і головне – переслідують опозицію. Це їхня мета», – сказав Гончаренко.

Він наголосив, що ДБР, переслідуючи опозицію, виконує побажання чинної влади.

«Насправді ДБР вже треба перейменовувати в Державне бюро переслідувань, бо тільки цим вони і займаються, виконуючи політичні замовлення діючої влади. Це єдине, на що вони здатні. При цьому вони ідуть на повний абсурд, картини – картини, Керченська протока – Керченська протока, мінські домовленості – мінські домовленості. Будь – яка справа, якою тільки можна зачепити Петра Порошенка, будь ласка, давайте будемо її піднімати і намагатися зробити», – сказав депутат.

«Чому? Бо вони страшенно бояться Петра Порошенка, нашої команди. Вони розуміють, що ми їх не боїмося, що за нами мільйони людей і так їм хочеться сьогодні скрутити нас як то кажуть в баранячий ріг. Цього не буде, ми трималися, тримаємося і будемо триматися, ми боролися, боремося і будемо боротися за країну. Ми бачимо що відбувається. Подивіться, замість того, щоб поговорити про те, що «Слуги народу», депутати задекларували понад мільярд гривень готівкою, замість того, щоб відповісти на питання, звідки ці гроші, я може так бути, що мільярд декларує одна парламентська фракція…» – зауважив Гончаренко.

«Завтра третя річниця, як ми отримали безвіз. Це було досягнення нашої команди, особисто Петра Порошенка. Що ми побачили за цей рік, які ми маємо результати від діючої влади? Ми отримали безвиїзд, люди не можуть покинути територію України, треба вже продавати людей як живий товар і вони домовляються з іноземними країнами, кому і скільки людей поставити. Коли за рік немає жодного конкретного результату, коли немає що сказати суспільству, то тоді починаються репресії проти тих, хто насправді має що сказати суспільству, в чиїх досягненнях і санкції проти Росії, і зупинення агресії РФ, і безвіз, і економічне зростання. Тому вони намагаються хоча б через політичні репресії зупинити нас і продемонструвати суспільству якусь активність», – додав депутат.