Петро Порошенко прибув до Генпрокурора Венедіктової: ми приїхали сюди для того, щоб сказати їм в очі, що вони порушують Конституцію і перетворюють Україну в авторитарний режим

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко прибув до Офісу Генпрокурора з адвокатами та народними депутатами, щоб зустрітися із Іриною Венедіктовою. «Ми тут для того, щоб продемонструвати – ми їх не боїмося. Ми приїхали сюди для того, щоб сказати їм в очі, що вони порушують законодавство, Конституцію, намагаються перетворити Україну в авторитарний режим», – наголосив Порошенко.

«Щойно ви бачили, що в ДБР абсолютно незаконно людина, яка не представилася, намагалася продемонструвати спробу пред’явити підозру. По якій позиції? По справі, яку Генеральний прокурор Рябошапка назвав «юридичним трешом», яка пов’язана з реалізацією конституційних повноважень Президента про призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки», – нагадав Петро Порошенко.

Порошенко наголосив, що є експертизи, які підтверджують, що він діяв у повній відповідності з Конституцією України. «Повноваження Президента визначені Конституцією. Там чітко наголошено, що Президент зобов’язаний призначати керівництво військових формувань, до яких відноситься Служба зовнішньої розвідки», – повідомив Петро Порошенко.

«На сьогоднішній день вони самі себе загнали і спроба пред’явити підозру Президенту, діючому народному депутату Порошенку, зобов’язаний робити виключно Генеральний прокурор», – зазначив лідер партії «Європейська Солідарність»

«І ми безумовно будемо захищати демократію в Україні. Я ще раз наголошую, що нічого спільного з верховенством права, з демократією, із захистом, із розслідуванням злочинів це не має. Це називається подвійні стандарти, переслідування позиції і закид проти лідера опозиції», – переконаний Порошенко.

«Цим займався на нашій пам’яті Янукович. Я дуже шкодую, Володимире Олександровичу, що ви даєте незаконні вказівки Генеральному прокурору, «на 300% вашій людині» виконувати злочинні накази. Я ще раз наголошую – передзвоніть Януковичу у Росію і спитайте, чим він закінчив. І своєчасно зупиніться. Так буде краще для вас, так буде краще для України», – закликав Зеленського п’ятий Президент.