У Зеленського намагаються нівелювати європейські досягнення України, і це дуже небезпечно – Ахтем Чийгоз

Президент Зеленський все частіше вдається до репресивних методів у боротьбі з опозицією і намагається повністю знецінити громадянські права та свободи українців та незалежність нашої держави в цілому. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз на акції біля Державного бюро розслідувань.

«Насправді дуже турбує, що ми досить часто проводимо тут так би мовити зустрічі. Намагаємося зупинити репресії проти активістів, волонтерів, наших воїнів. І це дуже тривожить і взагалі дуже небезпечно для майбутнього нашої країни», – підкреслив депутат.

Ахтем Чийгоз наголосив, що нинішні переслідування представників громадянського суспільства, які відстоюють свої права та європейські демократичні цінності в Україні є загрозливою тенденцією до згортання свободи та свідчать про намагання нової влади встановити авторитарний режим.

«Для нас дуже чутливим є те, що намагаються нівелювати всі наші цінності, надбання, символи, що асоціюються із сучасною незалежною, самостійною Україною. І ми не повинні допустити того, щоб влада брала собі за приклад ті методи і напрямок дій стосовно своїх громадян як сусідня Росія, яка поступово стає вигнанцем», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Ахтем Чийгоз сказав: «Я точно знаю, що ми цього не допустимо і наша боротьба буде лише нарощуватися».