Вікторія Сюмар: справи проти Порошенка – це суто політичне замовлення

Чергова справа проти п’ятого президента Петра Порошенка – це шоу від ДБР, на замовлення влади.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар зауважила на акції біля Державного бюро розслідувань.

«Венедіктова вчора зробила героїчну заяву, що вона готова підписати підозру Порошенко. Вона не говорить про якісь злочинні дії Порошенка, вони говорять про свою якусь готовність підписати політичну підозру Порошенко. Все це свідчить про одне: шукали все, перелопатили цілий рік, але нічого не знайшли. Тому сьогодні щось щодо конституційних повноважень Президента. Вже для всіх очевидно, що не йдеться про кримінальні порушення, не йдеться про корупцію, йдеться про банальне політичне замовлення. Про юридичну складову не йдеться взагалі. Україна йде в суд і відсуджує в Міжнародному Морському трибуналі справу, а українське правосуддя за це ж хоче засудити. Весь світ каже – ви все правильно зробили, а ДБР каже – це злочин», – підкреслила Сюмар.

«Ми знаємо, хто віддає такі злочині накази і говоримо, що за такі незаконні дії – політичні переслідування, за які доведеться відповідати особисто Зеленському. І Венедиктовій, якщо вона підписуватиме протизаконні і політично мотивовані підозри», – додала народний депутат.

Вікторія Сюмар також зауважила, що шоу, які влада через ДБР влаштовує по відношенню до п’ятого Президента Порошенка нічого спільного з правосуддям не має.

«Було зроблено багато політичних заяв, коли президент Зеленський вимагає вироків від правоохоронних органів, коли він призначає винних, за таких умов будь-який міжнародний суд скаже, що це політичне замовлення. Це замовлення зроблене в прямому ефірі. І однозначно, суд ухвалить рішення на користь того кого переслідують. Українська влада дуже добре це знає. У неї немає ніяких перспектив довести міжнародному товариству, що все це шоу з ДБР має щось спільне з правом і законом», – наголосила народний депутат.