Артур Герасимов: економіка країни летить у прірву, аби відволікти увагу людей Зеленський влаштовує шоу з переслідуваннями Порошенко

Державне Бюро Розслідувань і Генеральна прокуратура, на замовлення Зеленського, щотижня влаштовують «пригоди» з черговими підозрами Петру Порошенко. Мета яких – відволікти увагу суспільства від проблем з економікою.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов у ефірі телеканалу «Прямий».

«У людей велике розчарування Зеленським. Так, були надії у великої частини населення, зараз – розчарування. Подивіться що коїться: економіка летить вниз, промисловість летить вниз, безробіття зростає. Всі міжнародні установи погіршують прогнози падіння економіки України. Переговори з МВФ проведені вкрай непрофесійно.

І про це заявляють навіть члени їхньої команди», – наголосив Артур Герасимов.

«А чого варті заяви пана Шмигаля, який вже відкрито визнає, що які там 500 тисяч робочих місць, що ситуація вкрай важка, а буде ще гірше», – додав він.

Для того, аби все це прикрити, аби відволікти увагу людей від таких великих проблем, і робляться всі ці шоу, наголошує політик.

«Ця вистава, яка сьогодні розігрувалася, і в ДБР, і в Генеральній прокуратурі – була для одного актора. Вона була для пана Зеленського, який, як я розумію, і тисне на ці дві установи. Але для країни це велика ганьба, тому що ніколи правовий «безпредел» не приведе до зростання рівня життя людей і до того, що країна почне швидше розвиватися», – зазначив Артур Герасимов.