Олег Синютка: Чинна влада хоче безвіз замінити на безвиїзд, але українці їм цього не дозволять

Вибір українців – це ЄС і НАТО, і жодна влада не зможе змінити цей вектор.

Про це сказав народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка під час включення на телеканалі «Прямий», коментуючи третю річницю безвізу України з ЄС.

«Безвізовий режим з Європейський Союзом – це була вимога європейської України, одна з вимог Революції Гідності. І цей шлях ми пройшли разом», – наголосив політик.

«П’ятий президент України Петро Порошенко, українська влада, велика кількість поколінь українців виборювали нашу можливість на вільне пересування Європою. Три роки тому в цей день – це стало можливо. Це перемога всіх цих людей.

Дуже важливо, що український паспорт з тризубом – це наша перепустка у вільний світ, тому що ми народилися вільними, ми народилися європейцями. Я переконаний, що ніхто і ніколи цьому вже не завадить», – зазначив Олег Синютка.

«Чинна влада хоче безвіз замінити на безвиїзд і знову нас повернути до радянського. колгоспного права. Але їм це ніколи їм не вдасться, як би вони не старалися. Українці – вільні, і українці – європейці», – підкреслив Олег Синютка.

Також народний депутат наголосив, що переслідуючи Порошенка, правоохоронна система переслідує європейський вибір держави.

«Якщо хтось думає, що це політичні переслідування п’ятого президента Петра Порошенка, якщо хтось думає, що правоохоронна система бореться проти Порошенка – це не так. Насправді, це боротьба за стратегічний вибір України», – підкреслив він.

«Сьогоднішній владі дуже кортить розвернути Україну в бік Росії, але ми точно знаємо, що їм це не вдасться. І тут питання не в політичній боротьбі, не в постаті п’ятого президента, питання в українцях. А більшість українців бачать майбутнє країни в Євросоюзі і НАТО. Це стратегічний вибір України», – зазначив Олег Синютка.