Петро Порошенко звернувся до Зеленського: вороги України – не патріоти, а ті, хто прийшов на нашу землю як агресор і вбиває наших громадян

Політичні переслідування волонтерів, ветеранів війни проти Росії та опозиційних політиків дискредитують Україну, руйнують її правову систему і свідчать про страх влади. Про це в ефірі телемарафону до третьої річниці безвізового режиму з країнами ЄC в ефірі телеканалів «Прямий», «5 канал» та «Еспресо» заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він закликав президента Зеленського врешті решт усвідомити, що справжній ворог сидить у Кремлі.

«Подивіться, що відбулося сьогодні – сьогодні пред’явили підозру у вбивстві Сергію Стерненку, лідеру одеського Правого сектору за те, що він, захищаючись, боронився від двох нападників, які намагалися його вбити і причому не перший раз. Сьогодні йому пред’явили підозру. Двом фантастичним українкам, яких дякуючи таким безглуздим діям влади знає вся Україна, а може і весь світ – це Софія Федина і Маруся Зверобій – їм пред’явили підозру за пост чи в Ютубі, чи у Facebook. У якій демократичній країні світу можна собі це уявити?», – зауважив лідер партії «Європейська Солідарність».

«По справі Шеремета затримані троє українських добровольців, півроку вони перебувають за гратами без будь-яких доказів, лише тому, що хтось з’явився на пресконференцію з цього приводу. З завзяттям проторять за грати українських добровольців. Сьогодні знищується українська судова система. Безумовно, це є дискредитація України. Відсутність верховенства права, відсутність демократії, відсутність права на гарантований захист, відсутність гарантії конституційної», – наголосив Петро Порошенко.

Він зауважив, що вже рік як силовики намагаються знайти хоча б якісь підстави для звинувачень. «Щоб підтвердити брехню, яка рік тому лилася на адресу нашої команди. Єдине, що вони змогли знайти – коли я як Президент, як Верховний Головнокомандувач, як Гарант суверенітету і територіальної цілісності держави видав Указ по призначенню заступника керівника збройного формування. Відповідно до Конституції Указ Президента є обов’язковим до виконання на всій території України. Указ не скасований, є презумпція конституційності, може бути скасований лише Конституційним судом», – зазначив Порошенко.

Це означає лише одне – влада налякана, влада боїться, влада не знає що робити, – переконаний Петро Порошенко. Він у прямому ефірі звернувся до президента Зеленського: «Ви мені не ворог, я з вами не борюся, навпаки – якщо важко, наша команда завжди готова підставити плече, бо ми дуже любимо Україну. Мій ворог – агресор, який прийшов до нас зі зброєю. Повірте, це і ваш ворог.  Мій ворог – ті, хто прийшли і вбивають українців. Повірте, це і ваші вороги. І коли ви намагаєтеся, – ви, влада, може президент не має до цього відношення, під час жахливої кризи відсутність хліба збираєтеся замінити поп-корном – українці дуже розумна нація і на це вдруге не поведеться. Країну треба об’єднати, державницькі сили треба об’єднати, і спільно як в 2014 разом виступити на захист нашої держави. Тоді буде успіх. Це моя порада», – резюмував п’ятий Президент України.