Володимир Ар’єв: хмельницькі чиновники змушують лікарні говорити неправду щодо гуманітарної допомоги

Хмельницька обласна державна адміністрація примусила місцеві лікарні підписати заяви, що вони не отримували захисні костюми та маски від Фонду Порошенка та «Європейської Солідарності». Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на сторінці у Фейсбук.

Він розповів, що мав зустріч з головою Хмельницькою ОДА Дмитром Габінетом. «Думаєте він визнав неправоту? Вибачився за брехню? Звісно, ні. Це не в стилі влади «зеленських», – зазначив депутат.

«Обладміністрація нагнула лікарні, щоб вони підписали папірці про те, що «Європейська Солідарність» допомоги не надавала», – повідомив Володимира Ар’єв.

За його словами, «захищаючись, головний Зе-адміністратор Хмельниччини знову почав брехати і маніпулювати».

«Я ткнув його носом в акти, підписані Фондом Порошенка і лікарнями. Зауважив ще раз, що передавала лікарням засоби захисту партія «Європейська Солідарність», проте все було марно. Совісті там немає і годі шукати», – розповів представник фракції.

Він додав, що незважаючи ні на що, допомогу лікарям Хмельниччини «Європейська Солідарність» не припинить. «Сьогодні передали засоби захисту в Кам‘янець-Подільський, а обласний осередок відвезе тести в місцевий Центр крові, де є відповідний апарат для аналізу», – повідомив Володимир Ар’єв.

«Зеленська» влада тимчасова, Україна буде жити і після них», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».