Олег Синютка: так звана «боротьба з коронавірусом» у Зеленського обмежується дешевим піаром, а тим часом гроші розкрадаються

У Зеленського лише розповідають про боротьбу з розповсюдженням коронавірусу в Україні. Реально влада не робить жодних кроків для стримування епідемії, захисту лікарів, проведення масового тестування та встановлення реальної кількості хворих. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Еспресо».

Він підкреслив, що влада оголосила про черговий пік захворюваності на коронавірус в Україні. Хоча перед цим вже декілька разів розповідала про те, що піку захворюваності ми досягли, рівень захворюваності вийшов на так зване плато. І от знову в Україні зафіксовано новий пік захворюваності.

«Тому виникає логічне запитання чим займалася українська влада – центральна і місцева – що вона знову допустила пік захворювання? Які конкретні дії вчинила українська влада, щоб не допустити захворювання?» – зауважив депутат.

«І тут ми бачимо, що за весь цей період жодних конкретних дій не було вчинено. Влада займалася змаганнями в піар можливостях і жодних конкретних кроків, які б допомогли людям», – підкреслив Олег Синютка.

Він наголосив, що весь цей час депутати «Європейської Солідарності» їздили по всім областям України і розвозили допомогу від Фонду Порошенка лікарням – захисні костюми і маски для лікарів, пульсоксиметри та інші медичні засоби.

«Найбільший провал влади – це відсутність тестування», – підкреслив Олег Синютка. Він зауважив, що влада не володіє точною інформацією про реальну кількість хворих на COVID-19.

«Виникає ще одне запитання – куди поділися кошти виділені українським парламентом. Вчора прем`єр-міністр прозвітував про те, що витрачено 30 мільярдів гривень на боротьбу з коронавірусом. Де ці кошти? Якщо медики і далі не отримують в повному обсязі відшкодувань, якщо медики не мають достатньої кількості захисних костюмів, якщо наші лікарні і далі не обладнанні і не забезпечені всім необхідним», – наголосив представник фракції.

«Виходить так, що влада бреше і краде», – сказав Олег Синютка.

«Ми сьогодні звертаємось до суспільства – нам потрібно спільними зусиллями проконтролювати владу і змусити владу працювати.

Без цього ми будемо ще не один раз переживати піки коронавірусів. Тому що це фейкова влада, яка займається фейковими кроками і основне її завдання пропіаритись, а не захистити людей», – зазначив він.