Хмельниччина отримала ІФА-тести від Порошенка

«Європейська Солідарність» передала швейцарські ІФА-тести від Фонду Порошенка Хмельницькому обласному центру служби крові. Медичний заклад відвідав керівник секретаріату Хмельницької обласної організації Валентин Соколюк.

Як наголосив головний лікар Хмельницького обласного центру служби крові Столяр Ярослав, такі тести зараз є крайньо необхідними, адже такий аналіз є точним, доступним і швидшим за ПЦР.

«ІФА-тести дадуть змогу медичним працівникам Хмельницького обласного центру служби крові оперативно проводити імуноферментні аналізи на виявлення антитіл до Covid-19. Дослідження дозволить виявляти антитіла М та G і відповідно визначати осіб з гострою формою захворювання та тих, що перехворіли і отримали стійкий імунітет до Covid-19», – зазначив він.

ІФА-тестуванню підлягають пацієнти з пневмонією, які мають ознаки Covid-19, та люди, які контактували з хворими на коронавірус. А також, в обов’язковому порядку тестують лікарів, працівників лабораторій, які працюють зі зразками аналізів хворих на COVID-19, працівники судово-медичних, патологоанатомічних відділень.

Зазначимо, ІФА-тести від Фонду Порошенка в Хмельницькій області отримали лікарні, а також ті медичні заклади, в яких є лабораторії для проведення імуноферментного аналізу.