Марія Іонова: Депутати «Європейської Солідарності» беруть участь у судовому засіданні у справі активіста Сергія Стерненка і готові взяти його на поруки

Народні депутати фракції «Європейської Солідарності» беруть участь у судових засіданнях над активістом Сергієм Стерненком і готові взяти його на поруки.

Про це написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Зокрема, у судовій залі перебувають народні депутати Софія Федина, Яна Зінкевич, Михайло Бондар, Вікторія Сюмар.

Також вона повідомила, що народні депутати фракції «Європейська Солідарність» готові взяти на поруки Андрія Антоненка, якого обвинувачують у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Географія засідань суду розширюється, сьогодні Шевченківський, суд над Сергієм Стерненком. Готові брати на поруки. 14.45 Апеляційний суд м. Києва. Чергове судилище над Андрієм Антоненком. Готові брати на поруки. Ми з колегами з « Європейської Солідарності» розділилися, бо всюди телепортуватися б не встигли», – написала Марія Іонова.