Марія Іонова: правоохоронці під судом по Стерненку били активістів ногами – це неприпустимо

Дії поліції проти мітингувальників біля суду, де відбувається розгляд справи Сергія Стерненка, є неприпустимими.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова повідомила в коментарі журналістам.

«Ми вийшли і побачили, що відбуваються сутички і забрали людей. Я пішла на задній двір шукати, де ці люди, тому що нам сказали, що поліція схопила ведучого за бороду і далі була каша мала. Попали навіть ті люди, які стояли і їх забрали до автозаку», – сказала вона.

«Зусиллями перемовин ми попали до автозаку, ми його зупинили. Люди були поранені, їм надали допомогу. Є і фото, і відео, де одного хлопця била поліція на задньому дворі. Ми побачили в автозаку, що цей ведучий акції поранений», – додала політикиня.

Народна депутатка наголосила, що неприпустимими є спроби правоохоронних органів трактувати ввімкнення мегафону ведучим під час включення телеканалу, як перешкоджання журналістській діяльності.

«Ми звернулися до правоохоронних органів, і вони кажуть, що це перешкоджання журналістській діяльності. Виходить у нас одним можна перешкоджати, а іншим перешкоджають, але немає ніякого покарання. Зараз п’ять хлопців вивезли, до них підійшов адвокат і сказав, що буде надана допомога», – зазначила вона.

«Ми обурені застосуванням фізичної сили і проти того, аби на них складали протоколи. Троє з них – це люди, які просто стояли і не вчиняли ніяких правомірних дій», – сказала Іонова.

«Нам прикро, адже думали, що після революції Гідності ми більше не будемо повертатися до таких ганебних сторінок історії», – підкреслила народна депутатка.