«Європейська Солідарність» закликала депутатів підписати постанову за недовіру уряду

«Європейська Солідарність» збирає підписи за недовіру уряду і закликає представників інших фракцій і груп долучитися до цієї ініціативи.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час Погоджувальної Ради.

«На пленарному засіданні збираються обговорювати програму діяльності уряду, хоча всім очевидно, що цей уряд є некомпетентним. Він може створювати тільки нові кризи.

Якщо за 100 днів не спромоглися знайти міністра освіти і зараз намагаєтесь повернути корупцію у ВНЗ, знищуючи ЗНО. Методами прийняття програми ці питання не вирішиш. Ми вважаємо, що цей уряд має піти і відставку повним складом», – сказала вона.

Геращенко наголосила, що «Європейська Солідарність» збирає підписи за відставку чергового некомпетентного уряду Зеленського і закликала представників інших фракцій долучитися.

«Нагадаю, що «Європейська Солідарність» вже зібрала більше половини з необхідних 150 підписів за відставку уряду. Ми чекаємо від наших колег з «Батьківщини», «Голосу», депутатських груп, що ви дасте ваші підписи для того, щоб другий некомпетентний, нефаховий уряд Зеленського пішов у відставку в повному складі», – зазначила Геращенко.

Співголова фракції повідомила, що «Європейська Солідарність» подасть проект закону про податок на виведений капітал, адже він може допомогти врятувати бізнес від «драконівських законів», ухвалених монобільшістю.

«Ми вимагаємо, щоб влада повернулася до питання податку на виведений капітал. Цього тижня наша політична сила зареєструє закон про податок на виведений капітал. Має бути комплексно вирішено питання тих драконівських норм закону 1210, якими ви просто знищили малий і середній бізнес», – наголосила народна депутатка.

Також вона зазначила, що інші країни недовіряють нинішній владі щодо достовірності статистики хворих на коронавірус, і тому не відкривають кордон з Україною.

«Минулого тижня наша країна святкувала три роки безвізу. Ця влада, через свою некомпетентність, робить все, щоб Україна отримала безвиїзд. Кордони не відкриваються не тільки через ситуацію з коронавірусом, а тому що немає довіри до цієї влади і її статистики», – сказала Ірина Геращенко.