Олег Синютка: судилище над п’ятим Президентом України відбувається за російським сценарієм

Нинішня влада наполегливо намагається реалізувати російський сценарій щодо переслідувань Петра Порошенка, ветеранів, волонтерів і активістів Майдану. І лише українцям під силу зупинити цей сценарій. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час включення на телеканалі «Прямий».

«Ті події, які відбувалися під Шевченківським судом і коли п’ятий Президент Петро Порошенко свідчив про державну зраду Януковича, говорять, що молодий, енергійний з новим обличчям президент Зеленський завершив свою каденцію. Сьогодні в країні домінує і править лад Януковича, просто роль Януковича грає президент Зеленський. Якщо подивитися на правоохоронці органи, особливо на тих недостойних людей, які в міліцейській формі б’ють звичайних громадян України, то таке враження, що сьогоднішню поліцію очолює міліціонер Захарченко. Якщо дивитися як себе поводить прокуратура, то складається враження, що її очолює Пшонка. Не буде дивиною, якщо ми побачимо, що всі суди знову контролює Портнов», – наголосив народний депутат.

«Те, що буде відбуватися завтра – судилище над п’ятим президентом України – це реалізація владою російської стратегії. Яка полягає у тому, аби усунути опозицію, та спровокувати різноманітні бунти і протистояння в Україні. А Зеленський є інструментом у виконанні цієї російської стратегії в Україні», – додав Олег Синютка.

Політик закликав усіх небайдужих людей прийти у четвер на мітинг і підтримати п’ятого Президента України, сказати ні свавіллю влади Зеленського.

«Я переконаний, що всі українці, які не хочуть повернення в 2013 рік, впровадження і повернення в Україні стандартів Януковича – повинні бути на Володимирській 15, о 15-15 у четвер. Ми повинні продемонструвати влади, що Революція Гідності – це не просто етап в історії України. Це наші завоювання. Герої Небесної сотні – це не випадкові люди, які загинули на Майдані. Це наші герої, які поклали життя, аби Україна була іншою державою», – підкреслив народний депутат.