Олексій Гончаренко: Діюча влада влаштовує політичні репресії проти Порошенка

Діюча влада влаштовує політичні репресії проти п’ятого Президента Петра Порошенка.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко, виступаючи з трибуни парламенту.

«Вчора перестало битися серце Героя України Олексія Порошенка. Останні дні його життя були не такими, як ми б хотіли, щоб були останні дні життя наших батьків чи наші власні. Його сину, п’ятому Президенту України Петру Порошенку оголошували підозру, на четвер призначили суд, а правильніше сказати судилище. До суду він вже не дожив. А за що ж судять Порошенка? За те, що Петро Порошенко як п’ятий Президент України і Верховний Головнокомандувач підписав указ про призначення першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України. А хто ж ще має затверджувати першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки як не Верховний Головнокомандувач країни? Це повний абсурд, але це не зупиняє діючу владу», – сказав Гончаренко.

«Вже понад 20 справ оголосила Генеральна прокурор, в яких фігурує Порошенко. Там є все – від хуліганства до ввезення в Україну картин всесвітньо відомих майстрів. Там є Керченська протока, коли українські кораблі йшли з українського порту Одеса в український порт Маріуполь. Там є мінські домовленості, про які Зеленський кожного дня розповідає як їх треба виконувати. А чого там немає? Там немає корупції, жодної справи по корупції серед цих справ немає. Рік шукали і нічого не знайшли. І тому завели понад 20 справ», – додав депутат.

Гончаренко наголосив, що  все це політичні репресії діючої влади.

«Це очевидно всім, ці голоси лунають з Європи, ці голоси лунають всередині України – діючій владі все одно. Другий раз в історії України ми бачимо, як діючий президент намагається розправитися з людиною, з якою він боровся в другому турі. Минулого разу це погано закінчилося, цього разу буде те саме, інакше не може бути. Ми всі маємо захистити верховенство права в країні. Сила в правді, а не правда в силі», – зауважив парламентар.

Гончаренко також зазначив: «Завтра о 15 годині буде Печерській суд. Я запрошую всіх народних депутатів, в якій би фракції ви не були, бо це про кожного з нас. Я запрошую всіх громадян України, в першу чергу киян, прийти завтра до Печерського районного суду на Володимирській, 15 біля Софії Київської, яку збудував Ярослав Мудрий, який є автором першого збірника законів «Руська правда».