Петро Порошенко повідомив, що проти нього влада порушила справу за отримання Томосу і утворення Православної церкви України

Всі звинувачення проти п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» написані в Кремлі, а «зелена влада» їх тільки виконує. Про це Порошенко заявив під час виступу на багатотисячному мітингу під стінами Печерського суду. Порошенко повідомив, що за його інформацією влада порушила ще одну справу проти нього – за отримання Томосу та утворення Православної церкви України.

«Нові обличчя не знають що робити. І ведуть Україну на манівці. Ще одна важлива деталь – вони такими діями втрачають підтримку міжнародних партнерів, бо ми з вами будували потужну, проукраїнську, світову коаліцію всі 5 років. І вчора, коли я брав участь в засіданні Європейської народної партії – найбільшої політичної європейської організації – кожен керівник держави, керівник уряду, лідер політичної партії висловив свою підтримку, і я передаю цю підтримку нашій команді. Вони з нами, вони з Україною. І не залишать нас напризволяще», – наголосив Порошенко.

П’ятий Президент повідомив, що коли міжнародні партнери чують про кількість порушених проти нього справ, то не можуть в це повірити.

«Вони не могли збагнути і повірити, що серед цих справ є звинувачення Порошенка в тому що він, як Верховний Головнокомандувач в червні 2014 року віддав наказ на контрнаступ проти російського агресора. І ми звільнили з вами дві третини окупованого Донбасу –  дякую кожному ветерану.

Вони повірити не могли, що проти мене висунуто звинувачення за те, що у листопаді 2018 року бойові кораблі України вирушили через українську керченську протоку в українське Азовське море боронити Азовське узбережжя українського Маріуполя і Бердянська. Мовляв, ми провокуємо росіян», – зазначив Петро Порошенко.

«Всі ці звинувачення написані в Кремлі, а вони лише транслюють їх  Бо очолюють ці ДБР  адвокати Януковича, які поставлені туди зеленою владою», – наголосив Петро Порошенко.

«Виявляється, вони порушили проти мене ще одну справу, називається вона: «за розпалювання міжрелігійної ворожнечі» шляхом отримання Томасу і створення православної церкви України», – повідомив п’ятий Президент.

Він наголосив, що не боїться жодних переслідувань і продовжить боротьбу за європейську Україну. «Мій батько мені казав і навчив мене любити Україну так, як я її люблю. Мій батько сказав, що ми маємо боронити і захищати нашу державу. Ми – не боїмося», – наголосив Петро Порошенко.