Команда Порошенка не дозволить влаштовувати наступ на армію, мову, віру – Ірина Геращенко

Команда Петра Порошенка не дозволить влаштовувати наступ на армію, мову, віру і буде захищати від політичних переслідувань всіх, хто боронить  Україну.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко з трибуни парламенту.

«Від тих тисяч українців, які зібралися біля Печерського судилища, ми хочемо висловити вимоги в цій сесійній залі. Ніколи нашу команду не вдасться залякати. І не тільки нашу команду, тому що навколо сьогодні об’єднується все проукраїнське товариство», – сказала вона.

«Ми не дамо вам наступу на українську мову, армію. Треба наступати на ворога, а не судити ветеранів і волонтерів. Ми не дамо вам наступу на віру. Армія, мова і віра – це не тільки гасло п’ятого Президента України Порошенка і нашої політичної команди. Це фундамент незалежної України», – додала Геращенко.

«Якщо хтось це не розуміє у владі, то це вам дуже голосно вчора сказали тисячі українців. Тільки тих, хто з дотриманням карантинного режиму приїхали виступити проти реваншу», – зазначила політикиня.

Народна депутатка підкреслила, що суд над Порошенком нагадував політичні переслідування часів Януковича.

«Вчора в Печерському судилище, де нам задалося, що на машині часу ми перенеслися в часи Януковича, бо знову сидів суддя Вовк, молоді прокурорішки ховали очі», – наголосила вона.

Також Геращенко закликала інших політиків, а особливо тих, хто сам був жертвами політичних переслідувань, не мовчати.

«В тому числі тих, лідерів яких 10 років тому ми віддано захищали від політичних переслідувань. Чекаємо вас 1 липня, щоб разом дати бій реваншу», – підкреслила народна депутатка.

Геращенко наголосила, що міжнародна спільнота висловлює рішуче засудження політичних переслідувань п’ятого Президента.

«Це велика ганьба, коли сьогодні наші міжнародні партнери, які так віддано підтримували Україну п’ять попередніх років, сьогодні в них опускаються руки від розчарування. Розчарування цією зеленою молодою командою, яка замість того, щоб об’єднувати країну навколо боротьби з агресором, з ворогом Путіним,  який не пішов з Криму і Донбасу,  продовжує боротися з політичними опонентами», – зазначила вона.

Геращенко подякувала українцям за підтримку і спротив політичним переслідуванням.

«Від імені Петра Порошенка, який в ці хвилини прощається зі своїм батьком, від імені родини Порошенка і нашої політичної команди ми хочемо подякувати тисячам українців, які вчора прийшли під Печерське судилище, щоб висловити свій рішучий протест проти перетворення України на тоталітарну державу», – сказала вона.

«Хочемо подякувати, що там була не тільки наша фракція у повному складі, а й нашим колегам з «Голосу», з якими ми вважаємо у нас спільні цінності – це неможливість перетворення України на тоталітарну поліцейську державу», – додала співголова фракції.

«Тим мільйонам українців, які розуміють, що сьогодні мова і розправа йде не тільки з Порошенком і нашою політичною командою, а з Україною. Ми хочемо сказати “дякуємо за підтримку” і ми не боїмося. Разом – і до кінця», – наголосила Геращенко.