На Черкащині «Європейська Солідарність» передала захисні костюми від Порошенка – Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» Черкащини за час епідемії коронавірусу передала 8000 захисних костюмів від корпорації Roshen і 1300 костюмів від Фонду Порошенка медикам.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко сказала в ефірі телеканалу «Прямий», передаючи чергову партію благодійної допомоги лікарям Черкащини.

«З початку пандемії політична команда «Європейської Солідарності» передала лікарням Черкащини близько 8 тисяч захисних костюмів від корпорації «Рошен» і 1300 від Фонду Петра Порошенка.
Нам вдалося охопити майже усі райони Черкащини. Сьогодні захисні костюми і пульсоксиметри отримали Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги, Чонобаївська районна багатопрофільна лікарня і Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня», – сказала Ірина Геращенко.

«Попри карантин це наш п’ятий візит на Черкащину за останні місяці. Для політичної команди «Європейської Солідарності» наразі є одна аксіома: сьогодні ми маємо захистити медиків в умовах пандемії і в умовах низької бюджетної підтримки», – наголосила народний депутат.

Також політик нагадала, що «Європейська Солідарність» була ініціатором закону про страхування усіх без винятку медичних робітників, які працюють з хворими на коронавірус.

«За нашим законом лікарі, які захворіли на коронавірус мали отримувати страховку, а якщо лікар помер, то його родина мала би отримати відповідну компенсацію. Але, на жаль, діє закон «слуг», згідно якого лікар лише у випадку інвалідності може розраховувати на матеріальну компенсацію від держави», – підкреслила народний депутат.