Артур Герасимов: у всьому світі переслідують тих, хто незаконно вивозить національні шедеври, а в Україні – за легальний ввіз картин

Влада Зеленського не лише не розвиває і не підтримує культурний простір в країні, але і не дозволяє це робити іншим.

Про це наголосив співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов під час відкриття виставки в музеї Гончара.

«Український культурний простір треба не знищувати, а розвивати. На жаль, у влади Зеленського зовсім інші цілі», – зазначив народний депутат.

«І хотів би ще раз наголосити, що у всьому світі переслідують тих хто краде і вивозить з країни національне надбання. Тут ми бачимо переслідування – безглузді, беззаконні, –  за те, що офіційно, зі сплатою всіх податків ці шедеври були повернуті в Україну і представлені загалу», – підкреслив політик.

Артур Герасимов додав: «Я дуже задоволений, що сьогодні, нарешті, через послаблення карантину і через дозвіл відкриття музеїв українці зможуть побачити те, які прекрасні роботи світового рівня майстрів, які мають безпосереднє відношення до України. І які були повернуті в Україну завдяки Петру і Марині Порошенко».