Марія Іонова передала районній лікарні Жашкова захисні костюми від Порошенка

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова передала районній лікарні Жашкова на Черкащині від Фонду Порошенка і корпорації Roshen захисні комбінезони та інші засоби для безпечної роботи лікарів в умовах пандемії коронавірусу.

Про це Марія Іонова повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні побувала на Жашківщині, надавши допомогу місцевій районній лікарні від Фонду Петра Порошенка. До районної лікарні передала медичному колективу захисні комбінезони та інші засоби, необхідні в щоденній роботі лікарів при наданні допомоги пацієнтам», – написала Іонова.

Вона зазначила, що умовах карантинних обмежень фінансова скрута медичних закладів набула ще більшої гостроти.

«Тому благодійна робота Фонду Петра Порошенка і волонтерська діяльність «Європейської Солідарності» організована на всіх рівнях – від великих міст до райцентрів, щоб допомогти лікарням вистояти і рятувати людське  життя», – зауважила депутат. 

Іонова наголосила, що важливе значення для кожного регіону має підтримка бізнесу, адже зараз розв’язання більшості проблемних питань діючою владою перекинуто на місцеві бюджети, які в рамках незавершеного процесу децентралізації не завжди спроможні витягнути все на своїх плечах.

«Найпотужнішим підприємством, яке сплачує чималий обсяг податків до державного бюджету та постійно надає допомогу соціальній сфері Жашківщини, є ТОВ «Напої плюс». Товариство має в своїй когорті депутатів обласної та міської рад від «Європейської Солідарності», яким виборці висловили довіру. Під час зустрічі обговорили питання децентралізації, ринку землі, податкову політику», – написала парламентар.

«Цікаво було ознайомитись з роботою фермерського господарства, де керівництво докладає чималих зусиль, щоб  довести умови праці до європейських. Обговорили закон про фермерські господарства, закон працює. Користуючись нагодою, попрацювали разом з місцевою партійною організацією «Європейської Солідарності» для безпосереднього вивчення нагальних питань, зокрема, Жашківської ОТГ», – додала Іонова.