Політичні будні України: депутати з «Європейської Солідарності» сьогодні взяли участь у судових засіданнях у справах Чорновол і Стерненка

Переслідування активістів, ветеранів та опозиційних політиків стали політичними в Україні. Сьогодні народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» знову беруть участь у судових засіданнях за справами Тетяни Чорновол та Сергія Стерненка. Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Політичні переслідування стали в Україні щоденними буднями. Влада ліпить відверто сфабриковані кримінальні справи, як пиріжки, щоб зламати і залякати всіх, хто відстоює українські інтереси чи просував реальні реформи», – зазначив він.

«Учора було судилище в справі колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна за те, що він виконав рішення уряду про зниження портових зборів, давши поштовх для зростаннях судноплавства на 20%. У документах так і написано: «у Омеляна виник злочинний умисел на зменшення ставок портового збору», – повідомив політик.

«Сьогодні депутати фракції «Європейська Солідарність» як мінімум у трьох місцях відбивають атаки режиму: в апеляційному суді, де розглядається справа Сергія Стерненка, в Печерському суді, де судять Тетяну Чорновол за «перешкоджання» шаріївським «журналістам», в музеї Гончара на престурі виставкою «Право на правду», яка стала реакцією на безпідставний арешт збірки картин родини Петра Порошенка», – додав В’ятрович.

«Як на мене, давно час усім, проти кого Зеленський і Ко розгортають репресії, і тим, хто неминуче буде наступним, зібратися разом, щоб перейти від оборони до наступу. Ця влада системно нищить права людини, нашу економіку, обороноздатність, руйнує підвалини державності й демократії, і нема підстав вважати, що вона дослухається до будь-яких аргументів, крім рішучого громадянського опору», – підкреслив В’ятрович.

Політик закликав свідомих українців вийти на акцію, яка відбудеться під час суду над Петром Порошенком: «Зустрінемося 1 липня під стінами Печерського суду на Володимирській».