В період епідемії коронавірусу Україна продала за кордон понад 500 тон медичних масок, в тому числі в Росію – Володимир Ар’єв

В період епідемії коронавірусу Україна продала за кордон понад 500 тон медичних масок, в тому числі в Росію. Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Депутат зауважив, що отримав відповідь від Державної митної служби на свій запит, який був направлений ще у березні цього року.

«Вся суть Зе-влади в цьому листі. Митниця нарешті змогла відповісти на мій запит, не минуло й трьох місяців», – додав він.

«У січні-лютому цього року Україна продала за кордон понад 500 тон медичних масок. Пам’ятаєте, дефіцит на початку карантину? Отож», – прокоментував Володимир Ар’єв лист від митників.

Водночас він акцентував увагу на деталях інформації про експорт з України у січні – лютому 2020 року захисних медичних масок.

«Україна продала Китаю 80 тон масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну у березні», – зазначив депутат.

Ін зауважив: «Або дурість, або поклали різницю в кишеню. З огляду на останні події, схиляюсь до другого варіанту».

«Ну і вишенька на торті. Забезпечити масками Збройні сили України на початку карантину не змогли. Зате 18 тон випустили на продаж в Росію. Агресору. Саме так виглядає бізнес на крові», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Крім того він звернув увагу, що згідно інформації Держмитслужби Китаю маски продавали по 45.000 доларів за тонну, Польщі по 18.700 доларів, а Росії найдешевше – лише по 3.300 доларів за тону, або по 25 копійок за маску.

«Згадайте ціни у нас, коли ввели карантин», – додав депутат.