Ірина Геращенко: ми подаємо заяву про злочин, який просто в залі суду вчиняє прокурорське «угруповання»

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час виступу на мітингу під Печерським судом повідомила, що група прокурорів просто під час судового засідання вчинила правопорушення, і народні депутати зробили заяву про злочин.

«Ми зібралися тут з усіх регіонів України не тільки, аби підтримати п’ятого президента України Петра Порошенка, а й захищати наші спільні цінності. Наші спільні цінності – це демократична країна, це європейська країна, це країна, де немає вибіркового правосуддя. В цьому судилищі щойно народилася ще одна 28 справа проти Петра Порошенка імені Зеленського і Венедіктової. Щойно на наших очах ці «прокурорішки» звинуватили Петра Порошенка в тому, що він начебто тисне на фракцію «Європейської Солідарності», – зазначила Ірина Геращенко.

«У нашій фракції 27 гідних, самодостатніх депутатів і депутаток. Ми прийшли в парламент завдяки голосам українців до парламенту. За нашу політичну силу голосували мільйони українців. Ми давали присягу народу України, ми присягали на вірність Україні. І писати таку маячну, і говорити, що Порошенко начебто на депутатів тисне – це неприпустимо. Наша політична сила висловлює протест цим прокурорам. І ми подаємо заяву про злочин, який був здійснений в стінах цього суду. Ми хочемо і можемо сказати настане: Порошенко на нас не тисне, але і Зеленському «зась», – заявила Ірина Геращенко.