Іванна Климпуш – Цинцадзе: замість того, аби ухвалити зміни до бюджету і виділити гроші постраждалим від повені, влада розглядає закон про гральний бізнес

Фракція «Європейської Солідарності» вимагає пояснень від прем’єр-міністра щодо реальної допомоги постраждалим від повені в західних областях України.  

Про це наголосила народний депутат, голова комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в коментарі журналістам.

«Ми наполягали на погоджувальній раді, аби негайно був запрошений прем’єр-міністр України до зали Верховної Ради і пояснив депутатам, що сьогодні робить Уряд для того, аби подолати наслідки страшної повені, яка впала на західну Україну.

Уряд вже мав би внести певні пропозиції чи зміни до державного бюджету для того, аби виділити кошти постраждалим областям: Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільський, Чернівецькій. Але ми бачимо, що гральний бізнес та інтереси окремих груп в рамках фракції «Слуга народу» є набагато важливішими, ніж це лихо», – зазначила політик.

Народний депутат наголосила, що у влади гарно виходить лише бурхлива порожня діяльність і видимість роботи, замість реальної допомоги постраждалим від повені людям.