Петро Порошенко після засідання суду попередив владу: або спільно будуємо Україну – або купуйте квиток до Ростова

Після засідання у Печерському суді п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» подякував тисячам прихильників, активістів, волонтерів та членам команди за підтримку.

«Які ми разом сильні! Вони маринували нас, думаючи, що ми не витримаємо і розійдемося. Не дочекаються! Ми – найкращі, ми – сильні. Дякую кожному з вас. Дякую добровольцям, волонтерам, партійцями «Європейської Солідарності». Дякую нашій молодіжці, «Справі Громад». Дякую нашим ветеранам, блогерам і журналістам – всім, хто стали стіною і не дали вчинити свавілля», – зауважив Порошенко.

«Ми ще не перемогли, але вони знову злякалися і втекли, коли ми викрили факти злочинів, фальсифікації справи. Коли їм не залишилось що казати, коли побачили заяви наших міжнародних партнерів», – наголосив п’ятий Президент. Він повідомив, що сьогодні була оприлюднена жорстка заява впливових європейських політиків Пета Кокса та Олександра Квасневського проти політичних переслідувань в Україні.

«Ми – лідерська опозиційна сила. Ми змінюємо державу, а не знімаємо відосики. Ми патріотичні, потужні, сильні українці, які створюють альтернативу некомпетентним «новим обличчям», які сповідують принцип «какая разніца». З нами сила, з нами такі люди, як ви!», – наголосив Петро Порошенко.

«Ми не намагаємось щось захоплювати. Або спільно будуємо Україну – або купуйте квиток до Ростова», – застеріг Петро Порошенко нинішню владу.

Порошенко також закликав негайно звільнити добровольців, яких утримують під арештом у справі Шеремета. Він також вкотре наголосив, що готовий відповісти і за армію, і за мову, і за віру, і за церкву, і за Україну.

Петро Порошенко повідомив, що наступне засідання відбудеться 8 липня, а 10 липня спливає термін розслідування у цій справі, яка тягнеться вже більше року. «У них завершується термін розслідування справи 10 липня. І вони зараз кажуть, що їм потрібен запобіжний захід на 2 дні. Давайте покажемо світу їхнє справжнє обличчя. Наша любов до України, патріотизм, довіра один до одного є прямим і переконливим шляхом до перемоги», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».