Петро Порошенко у Печерському суді: поверніть цей «треш» Венедіктовій і перестаньте витрачати бюджетні гроші на те, що «курям на сміх»

Я хочу повністю погодитися з позицією Генерального прокурора Рябошапки – що це політичний «треш». Це дуже небезпечно для Генерального прокурора – казати правду в очі. Тому що саме за це, за відмову підписати «треш» Генеральний прокурор Рябошапка був відправлений у відставку.

У цьому залі зараз присутні декілька Героїв України, присутні заручники і політичні полонені, на вулиці присутні десятки тисяч людей, які намагаються просто зупинити це правове свавілля.

Я хочу наголосити, що в глибині души і Венедіктова погоджується з Рябошапкою, але, бачачи долю Рябошапки, будучи залежною від президента Зеленського, на відміну від нас, сторони захисту, вона боїться за свою подальшу долю. Зніміть з неї цей тягар, шануйте і поважайте жінку.

Я як кандидат юридичних наук з величезною зацікавленістю вчора прочитав і прослухав пост учасника процесу пані Венедіктової. Ваша честь, я вам подарую цю книгу, називається «Судебные речи и статьи советских обвинителей». Ви знайдете тут позицію «академіка» Вишинського, яка повністю збігається з позицією звинувачення.

Що інколи бувають такі часи, дослівно цитую, коли «державна необхідність вимагає закон відкласти в бік, в сторону разом з Конституцією і діяти виключно в інтересах держави», вашого уявлення про цю державу. І тоді українські громадяни в 21 столітті, тому що ви показали відосик, будуть ходити в суд – бажано Печерський – для того, щоб доводити свою невинуватість. Це ви таку державу нам пропонуєте. Я як президент України п’ять років боронив Конституцію. Володимир Зеленський відповідно до Конституції має статус гаранта Конституції. Я не чув з учорашнього дня оцінку дій Генерального прокурора, яка висловилася, що громадянин має в суді доводити свою невинуватість. Тобто ви призначили винуватими 40 мільйонів українців, і невинуватими будуть лише ті, кому ви дозволите в ваших відосиках бути невинуватими. Ми з вами в різних країнах живемо.

Ви призначили винуватими 40 мільйонів українців і невинуватими будуть лише ті кому ви дозволите в ваших відосіках бути невинуватими. Ми з вами в різних країнах живемо.

Але у пана Вишинського є ще одна дуже важлива цитата, яку ви добре знаєте: «царицей доказательств есть чистосердечное признание». Після погодження з Генеральним прокурором, Ваша честь, я хочу зробити щиросердечне визнання. Мене хочуть покарати за те, що влітку 2014 року не дочекавшись відповіді Путіна на мій мирний план, я віддав наказ про контрнаступ ЗСУ , внаслідок якого було звільнено 2/3 окупованого Донбасу – за це вони мені шиють державну зраду. Я хочу зробити визнання: я віддав такий наказ. Більше того, наголошую, державною зрадою були би те, якби я цей наказ не віддав. Це називається «правда очі коле».

Ще одна справа проти мене звучить, як підписання, виконання і законодавча імплементацію Мінських угод. Хочу наголосити, що якраз вчора Рада ЄС продовжила санкції проти країни – агресора за невиконання Мінських угод Російською Федерацією. Я хочу зробити зізнання: я підписав та імплементовував Мінські угоди як єдиний механізм захисту суверенітету і звільнення окупованих територій. Очевидні мотиви помсти за захист української території, мені особисто помсти за санкції. «П’ята колона» РФ, яка відсиджувалася під час моєї каденції президентства, зараз повернулася і намагається мені помститися.

Більше того – у ДБР слідчі працюють під керівництвом адвоката Януковича Бабікова і «спілки адвокатів Януковича», яка зараз називається Державним бюро розслідувань.   

Більше того, зазначені особи брали безпосередню і особисту участь у штурмі національного Музею Гончара без будь-яких дозволів суду на це. Скоївши злочин, вони знаходяться під розслідуванням, тобто є зацікавленими і упередженими особами.

Я хочу звернутися до Зеленського і до Венедіктової – ми вас не боїмося. Замахнулися? Бийте! Треба запроторити за грати – запроторюйте. Наголошую: в Україні це дуже погано закінчується.

Разом з тим я пропоную інший варіант – всій країні об’єднатися. Не відосиками відволікати людей від проблем економіки, яка після того, як ви зірвали стоп-кран, падає в піке. Коли ви залишили її сам на сам з пандемією, розважаючись у «Велюрах», у хмельницьких кафе, у дніпровських ресторанах, а людей посадили на карантин і позбавили роботи.

Зараз намагаєтесь попкорном їх відволікти? Не робіть цього. До роботи! Об’єднавшись! Бо іншого шляху в Україні немає.

Я ще раз наголошую, Ваша честь: поверніть той, як назвав Генеральний прокурор Рябошапка, «треш» цьому «угрупуванню». Як ви зробили з поданням на Божка.

Тим більше, що 10 липня, через дев’ять днів у них закінчується відведений законом термін на розслідування справи, по закінченні якого вони зобов’язані її закрити – так вимагає закон.

Бо з 28 травня 2019 року, отримуючи кошти з кишень платників податків, – рік ця величезна група займається тим, що курям на сміх.

Сьогодні мені сказали, що вони збираються просити, щоб їм і далі дали можливість попрацювати ще пару років в цьому напрямку. Не ганьбіться!

Я ще раз наголошую: є щось пред’являти – пред’являйте і отримуйте результат. Немає – вибачіться, закрийте справу і займайтеся тим, де розкрадаються десятки мільярдів.