Петро Порошенко у Печерському суді: ще невідомо, хто кого тут судить

Тринадцять місяців слідчі ДБР та прокурори за державний кошт «шукали чорну кішку в темній кімнаті» – і нічого не знайшли. Про це в Печерському суді заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголосив, що за цей час з державного бюджету на оплату праці та премії слідчим і прокурорам вже витратили близько 100 мільйонів гривень.

«13 напружених місяців, 62 мільйони отриманих з державного бюджету заробітних плат, ще 30 мільйонів премій «за важкі умови роботи». Всього 100 мільйонів гривень отримали лише для того, щоб щось знайти на Порошенка. 13 місяців шукали в темній кімнаті чорну кішку. Погана новина для вас – немає там чорної кішки. І прискіпливо аналізуючи кожну мить моєї президентської діяльності, ви знайшли те, що знайшли. Що Президент підписав Указ в межах своїх конституційних повноважень і забезпечив отримання розвідувальної інформації, яка забезпечила національну безпеку держави», – зазначив Петро Порошенко.

Він наголосив, що у такий спосіб некомпетентна влада намагається переключити увагу людей з провалів в економіці, боротьбі з епідемією коронавірусу та безпековій політиці.

«Команда нових облич, наобіцявши людям абсолютне диво рік тому – про кінець епохи бідності, про мир, що просто достатньо перестати стріляти, про те, що ми приборкали коронавірус, про те що ми зміцнили міжнародну солідарність – обдурили. І люди на «відосики» вже перестали вестися. І їм потрібна зміна сюжету, попкорн», – пояснює п’ятий Президент.

«Правоохоронні органи держави, які було сформовані президентом Зеленським з першого дня його перебування при владі, отримали завдання – щось знайти на Порошенка. Це Зеленський каже на своїй прес-конференції, починає і закінчує цим, абсолютно дискредитуючи нашу державу в світі. Суперечить тому, чим ми займалися, будуючи вектор розвитку нашої держави», – зазначив Петро Порошенко.

Він звернувся до прокурорів та слідчих ДБР: «Ви виконуєте злочинні накази. Ви фальсифікуєте докази, ви фальсифікуєте справи. Ваші дії повністю підпадають під кваліфікацію Європейського суду з прав людини. Якщо потрібно дати юридичну консультацію – залюбки, я вам її надам. Або нададуть наші партнери зі Страсбургу, з якими ми співпрацюємо. Але проблема – не в Порошенку. Ви ганьбите зараз Україну», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

«Володимире Олександровичу, рейтинг це вже не врятує. Пора зайнятися ділом. І припинити політичні переслідування – для Януковича це дуже погано закінчилося. Ми готові об’єднатися пліч-о-пліч, припинити будь-які протистояння, тому що ми дуже любимо Україну. Ми не вороги», – закликав Порошенко президента Зеленського.

«Я готовий відповісти. І за армію – готовий відповісти, і за мову – готовий відповісти, і за віру – готовий відповісти. За кожен крок. А історія все розставить на свої місця», – переконаний Порошенко.