Артур Герасимов з трибуни Верховної Ради: весь світ бачить судилище над Порошенком за російським сценарієм

Що ж відбулося вчора у Печерському суді? Відбулося незаконне, тричі абсурдне, сфальсифіковане політичне судилище над п’ятим президентом України. Весь світ і так бачив в цих справах політичні переслідування. Але вчора це було юридично доведено через критерії європейських судів. Також викрито і юридично зафіксовано численні фальсифікації цієї справи з боку Офісу Генпрокурора та ДБР.

Найбільш абсурдне, що офіс Венедіктової намагається довести, що під час війни військовим виконувати укази Верховного Головнокомандувача не потрібно.  Риторичне питання – кому вигідно поставити під сумнів конституційну презумпцію в Україні і нашу обороноздатність? Виключно країні-агресору.

А ще вчорашнє судилище переконливо довело, що Зеленському та його «300% своїй» Генпрокурорці плювати на Конституцію України. Бо не вагаючись, вони вирішили відмінити презумпцію невинуватості і призначити винним в країні кожного з понад 40 млн українців. Точно як сталінські прокурори у 37 році.

При чому, зверніть увагу, проти Порошенка порушено справи за відроджену армію та наказ про контрнаступ. За Мінські угоди, на яких тримаються санкції проти країни-агресора. За те, що шляхом об’єднання українських церков була створена Православна церква України і отриманий Томос. В кожній з цих сфабрикованих справ напряму зацікавлена Росія. Але  більш ніж за рік, риючи вздовж і впоперек, витративши на пошуки майже 100 млн грн, вони не знайшли жодної корупції – нічого. Це доводить, скільки брехні було вилито на Порошенка за останні роки. Чому? Бо він як кістка в горлі Кремлю та його «п’ятій колоні» в Україні.

Фактично, судять не Порошенка, а руками Зеленського Кремль судить всю Україну за п’ять років опору! Вони вимагали арешту п’ятого президента – сподівалися, що шоу здатні врятувати рейтинг Зеленського. Коли увесь цивілізований світ різко це засудив – ввімкнули задню. Але роблять все, щоб обмежити пересування Петра Порошенка всередині України та за кордоном.

Бо на дипломатичному фронті Порошенко вперто продовжує ефективно захищати Україну – це дуже дратує і Кремль, і Зеленського. А всередині держави п’ятий президент допомагає людям в кризових ситуаціях. Зокрема, 130 тисяч костюмів для медиків від Порошенка допомогли знизити статистику захворювання лікарів з 20% до 9%, а оплачена техніка вже відновлює села Прикарпаття після руйнівної повені.

Але є й хороші новини – вони бояться українців. Суд вже втретє переносять – сподіваються, що десятки тисяч людей не вийдуть на вулицю знов. Але вони помиляються. Наш обов’язок – 8 липня продовжити боротьбу, аби «зелене кривосуддя» не побудувало Росію на нашій землі.