Софія Федина: для Зеленського найбільшими ворогами є захисники України

Для Зеленського найбільшими ворогами є захисники української держави – волонтери, майданівці, ветерани.

Про це сказала народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина на акції «200 днів брехні», яка відбувається по всій країні на підтримку музиканта Андрія Антоненка, дитячого хірурга Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугарь.

«Сьогодні 200 днів від того часу, як «потерпілий» вирішив, що має право визначати винних, коли він вирішив, що винними в цій державі мають бути тільки ветерани, волонтери, медики, майданівці, патріоти. 200 днів з того моменту, які він оголосив масові переслідування усіх, хто посмів і сміє сьогодні захищати українську державу. Якщо для тебе захисники української держави – це найбільші вороги, то тобі не місце ані в цій державі, ані на найвищому посту в цій державі», – сказала Федина. 

«Ми всі бачимо, що сьогодні скорочують армію на 40 тисяч, починаючи з елітних частин – десантників і морської піхоти. Навіщо нам армія, коли хтось хоче здати все Росії? Сьогодні в Конституційному Суді лежить подання на те, щоб зняти амністію майданівців. Це означає –  розгорнути масовані переслідування майданівців, а всіх, хто стріляв в людей на Майдані, оголосити невинними жертвами. Вчора ми всі розбиралися з ситуацією з клістронами, які зняли у військових частинах і велику територію України залишили більш ніж на добу без повітряного захисту. І це також частина дискредитації самої ідеї сильної і незалежної України», – додала депутат. 

Федина зазначила, що учасники акції захищають кожного українця, який хоче жити в цілісній, суверенній, самодостатній державі. Депутат нагадала, що всі мають право згідно з Конституцією на справедливий суд, на неупереджене слідство, на презумпцію невинуватості. 

«Згідно з 62 статтєю Конституції України людина не тільки є невинуватою, доки не доведено протилежне, але людина не зобов’язана доводити свою невинуватість. Це слідство має шукати докази вини чи погоджуватися з тим, що доказів немає», – зауважила Федина.

Be the first to comment

Leave a Reply